Site Overlay

Makijaż próbny ślubny

Makijaż próbny ślubny
Idealny makijaż ślubny powinien być dostosowany do urody, osobowości oraz stylizacji Panny Młodej. Cechuje go trwałość, spójność, nieskazitelność.
Przed każdym makijażem ślubnym wykonuję makijaż próbny ślubny. Takie spotkanie trwa zwykle dłużej niż makijaż docelowy. To właśnie podczas tej wizyty projektuję makijaż „szyty na miarę”, abyś w tym wyjątkowym dniu czuła się zniewalająco. Ważne aby podczas jego trwania omówić oczekiwania, koncept całej uroczystości i wszelkie detale wpływające na harmonię. To również czas na eksperymenty i dobór odpowiednej kolorystyki. Makijaż wykonany jest profesjonalnymi kosmetykami, zawiera kępki rzęs. Makijaż próbny ślubny wykonuję od poniedziałku do czwartku u siebie w studio.

Dlaczego wykonuję próbę? Oto 4 najważniejsze powody:
1. Poznamy się! Pamiętaj, że makijażystka jest jedną z ostatnich osób, w której towarzystwie spędzisz czas przed ceremonią. Podczas naszego spotkania poznasz moje podejście, bezcenne tipy i porady jak się przygotować i nastawić do tego wyjątkowego dnia. Przeprowadzam szczegółowy wywiad, projektujemy makijaż, wszystko omawiamy. Na normalnej wizycie nie ma na to czasu.
2. Stan skóry! Podczas tego spotkania ocenimy stan skóry, podpowiem Ci co możesz zrobić aby Twoja skóra wyglądała pięknie. Nawet makijaż wykonany technicznie perfekcyjnie, nie będzie wyglądał idealnie jeśli nie masz wypielęgnowanej skóry.
3. Alergie! To niestety nie zależy ode mnie. Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko ale są możliwe. Nikt by nie chciał doświadczyć uczulenia np. na klej do rzęs czy krem w takim dniu. Po każdej próbie wszystkie użyte kosmetyki są spisywane na karcie makijażu próbnego. Dzięki temu masz pewność, że nic się nie wydarzy.
4. Oczekiwania! Musisz wiedzieć, że są rzeczy, których makijażystka nie naprawi. Tak! mamy do dyspozycji pędzel nie skalpel i niestety należą do nich zmarszczki, bardzo przesuszona skóra, rozszerzone pory, opuchlizna itp. Na większość rzeczy masz wpływ! Zadbaj o nie odpowiednio wcześniej.